Podpoř blog na Facebooku TADY    
Žiju pro něj... I love HIM ♥ on je ten co mě drží při životě, tento blog
patří jemu!... :-* ♥ ↓↓↓
prOstě dOkOnalOst ♥

List značek netestujících na zvířatech

26. listopadu 2010 v 8:23 | _HorseSss_ |  < Ze zvířecího světa >
Výrobky následujících značek s HCS/HHPS jsou dostupné v ČR:

Hedera natur (značky: Almacabio, Equo, Eco, Florame) - www.detersivoequo.it, www.florame.cz
Himalaya Herbals - www.himalayaherbals.com
Jason Natural Cosmetics - www.jason-natural.com
Laboratoire Holistica International - www.holistica.fr
Liz Earle Cosmetics (KPL Cosmetics Ltd) - (pouze přes internet) www.lizearle.com
L'Occitane - www.loccitane.com
Lush - www.lushcz.cz - Pozn.: Tato značka certifikát HCS nemá, ale rozhodli jsme se udělat výjimku a zařadit ji na seznam, jelikož její systém kontroly dodavatelů je ještě přísnější než u HCS, důraz na netestování na zvířatech a prověřování dodavatelů je kladen od založení této značky a mimo vyrábění kosmetiky se Lush zaměřuje i na aktivní lobbing za nahrazení pokusů na zvířatech. Více o jejich systému zde.
Lily LoLo Mineral Cosmetics - (pouze přes internet) http://www.lilylolo.co.uk/
Manufaktura - www.manufaktura.cz
Marks & Spencer - www.marks-and-spencer.cz
Mary Kay - www.marykay.cz
Melvita - www.melvita.cz
Montagne Jeunesse - www.montagnejeunesse.com
Nothing Nasty - (pouze přes internet) www.nothingnasty.com
Organix South Inc. (Thera Neem) - www.organixsouth.com
Sanoflore - www.sanoflore.cz
Suma Foods (Triangle Wholefoods Collective Ltd; výrobky Ecoleaf) - www.suma.coop
Super Diet - www.superdiet.fr
The Body Shop - www.thebodyshop.com
Urtekram - www.urtekram.cz
Yes Syzygy Ltd - (pouze přes internet) www.yesyesyes.org
Yves Rocher - www.yves-rocher.cz


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 C a T h <3 C a T h <3 | Web | 26. listopadu 2010 v 13:53 | Reagovat

čím to je, že znám asi 2 značky z toho všeho.. :D

2 _HorseSss_ _HorseSss_ | Web | 26. listopadu 2010 v 13:58 | Reagovat

[1]: Kupuješ zprávně :)

3 Domča- affs ♥ Domča- affs ♥ | Web | 26. listopadu 2010 v 14:07 | Reagovat

týjo.....
já co se kosmetiky týče tak používám Mary Kay, je to kosmetika výborná, žádaná, i dražší, ale zato skvělá, a potěšilo mě, že netestuje na zvířatech ;-)

4 QuEen... :0** QuEen... :0** | Web | 26. listopadu 2010 v 14:08 | Reagovat

Super blog! ;)♥

5 Labanda © Labanda © | Web | 26. listopadu 2010 v 14:11 | Reagovat

jo jsem

6 _HorseSss_ _HorseSss_ | Web | 26. listopadu 2010 v 14:26 | Reagovat

[3]: No vidíš :)

7 _HorseSss_ _HorseSss_ | Web | 26. listopadu 2010 v 14:27 | Reagovat

[4]: Kují :)

8 Zuza11 Zuza11 | E-mail | Web | 26. listopadu 2010 v 14:58 | Reagovat

hej Mary Kay je super kozmetika a som rada ze netestuje na zvieratach aj mineral cosmetik

9 _HorseSss_ _HorseSss_ | Web | 27. listopadu 2010 v 8:55 | Reagovat

[8]: Nakupuješ správně :)

10 Nikíínka Nikíínka | Web | 28. listopadu 2010 v 10:52 | Reagovat

Mojko, takže všechny značky co já znám se testují na zvířatech? Přiznám, že z tohohle seznamu neznám ani jednu značku. Kromě Mary Kay.

11 animal-forever animal-forever | Web | 28. listopadu 2010 v 11:05 | Reagovat

[10]:Hlavní je, že ty hlavní značky jako Avon, Oriflame atd. testují

12 monush-eminem monush-eminem | Web | 29. listopadu 2010 v 17:43 | Reagovat

ještě Avon, ten má taky certifikát

13 _HorseSss_ _HorseSss_ | Web | 30. listopadu 2010 v 14:57 | Reagovat

[12]: To nemohu potvrdit ani vyvrátit, kopírovala sem to ze zdroje uvedený v článku :/

14 Lenushka Lenushka | Web | 7. prosince 2010 v 19:54 | Reagovat

Pěkný blog

15 animal-forever animal-forever | Web | 7. prosince 2010 v 20:11 | Reagovat

[14]:Děkuji

16 Mata Mata | Web | 13. prosince 2010 v 20:33 | Reagovat

taky na essence.eu maju napsano ze to neni testovano na zvizatech

17 _HorseSss_ _HorseSss_ | Web | 14. prosince 2010 v 6:42 | Reagovat

[16]: To nemůžu potvrdit, ale ani popírat mám to z jistě uvedeného zdroje a jak vidíš, každá značka si může napsat lež!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama