Podpoř blog na Facebooku TADY    
Žiju pro něj... I love HIM ♥ on je ten co mě drží při životě, tento blog
patří jemu!... :-* ♥ ↓↓↓
prOstě dOkOnalOst ♥

Říjen 2010

Happy Halloween

31. října 2010 v 9:30 | _HorseSss_ |  < Moje kecy >
Zdravím, mrtvý i nemrtvý píše se den 31.10 a snad každý ví proč je tento den tak kouzelný. Je přeci Halloween a já vám všem přeju, abyste se na dnešní den těšily. Jen je škoda, že v České republice se Halloween nijak neslaví, je to ovšem americký svátek, ale stejně :) Snad se na tomto blogu přesně za rok zase sejdeme :) Nyní pár vět k tomuto svátku:

Pumpkin
Halloween je svátek, který se slaví 31. října, většinou dětmi, které se oblékají do strašidelných kostýmů a chodí od domu k domu s tradičním pořekadlem Trick or treat (Koledu nebo Vám něco provedu) a "koledují" o sladkosti. Svátek se slaví většinou v anglicky mluvících zemích, převážně v USA, Kanadě, Velké Británii, Irsku, Austrálii, Novém Zélandu... V Česku se Halloween moc neslaví.
Booow!

Ahoj :)

26. října 2010 v 20:05 | _HoseSss_ |  < Moje kecy >
Ahoj, vítám tě na mém blogu zaměřeném na záchranu zvířat. Příjde mi hrozně nespravidelné, že tu zvířata na tom světě musí trpět, neumíte si představit jak! Proto jsem si vytvořila tento blog na, kterém najdeš několik petic na podepsání, pokud nechceš o nic přijít v menu se přihlaš e-mailem do odběru novinek! Budu tu dávat i informace a to jak pomoct tak i informace ze zvířecího světa a občas také nějaké soutěže. Snad se ti tu bude líbit a někdy se sem i vrátíš. Děkuji za návštěvy _HoseSss_


Podepiš se i ty!

26. října 2010 v 19:55 | _HoseSss_ |  < Podepiš se >
Zabíjení velryb je hrozná věc! Jsi proti? Neváhej a klikni na stránky, které najdeš ZDE. Vyplň malý formulář na pravé straně. Na stránce je pár informací. Určitě nechceme přijít o tohoto úžasného savce. Každý podpis má význam odešli ten svůj a pomůžeš i ty!


Podepiš se!

26. října 2010 v 19:45 | _HoseSss_ |  < Podepiš se >
Ahoj, chceš zabránit výrobě pravých kožešin? Můžeš podepsat petici, kterou najdeš ZDE. Co máš vyplnit se ti hned ukáže při kliknutí na odkaz! Každý podpis se počítá, tak neváhej a podepiš petici. Na stránce najdeš i plno informací téma. Obrázky na odkazu nejsou.